HARTING
Producto No:
19400100430
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HOOD TOP DUAL SZ10B M20
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$106.02
$106.02
10
$97.2933
$972.933
25
$93.55144
$2338.786
50
$90.43278
$4521.639
100
$85.443475
$8544.3475
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | 10B |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | M20 |
| Size / Dimension | 5.709" L x 2.283" W x 3.957" H (145.00mm x 58.00mm x 100.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Black |
| Style | Top Entry, Dual |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19400100 |