Rosenberger
Producto No:
19S102-400L5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SMP PLUG STR 50OHM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.493
$8.493
10
$7.64655
$76.4655
25
$7.20328
$180.082
50
$7.01879
$350.9395
100
$6.834015
$683.4015
250
$6.095238
$1523.8095
500
$5.725821
$2862.9105
1000
$5.060878
$5060.878
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | Limited Detent |
| Operating Temperature | -65°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | - |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | 19S102 |