Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
1N4448W-G3-18
Fabricante:
Paquete:
SOD-123
Lote:
-
Descripción:
DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD123
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.285
$0.285
10
$0.2337
$2.337
100
$0.124165
$12.4165
500
$0.081681
$40.8405
1000
$0.055537
$55.537
2000
$0.050094
$100.188
5000
$0.043558
$217.79
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-123 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 720 mV @ 5 mA |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 150mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | 1N4448 |