Nexperia USA Inc.
Producto No:
1PS76SB10-QZ
Fabricante:
Paquete:
SOD-323
Lote:
-
Descripción:
1PS76SB10-Q/SOD323/SOD2
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.266
$0.266
10
$0.1843
$1.843
100
$0.089965
$8.9965
500
$0.075012
$37.506
1000
$0.052117
$52.117
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 25 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800 mV @ 100 mA |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Operating Temperature - Junction | 125°C |