TE Connectivity ENTRELEC
Producto No:
1SNK506021R0000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AUT SNK SCREW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.1895
$4.1895
10
$3.1939
$31.939
25
$2.99174
$74.7935
50
$2.65943
$132.9715
100
$2.601575
$260.1575
250
$2.399206
$599.8015
500
$2.167938
$1083.969
1000
$1.92224
$1922.24
5000
$1.806615
$9033.075
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 10.5mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Current - IEC | 32 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZS |
| Current - UL | 30 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-6mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-24 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |