TE Connectivity ENTRELEC
Producto No:
1SNK705074R0000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AUT SNK PI-SPRING
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.8095
$3.8095
10
$2.9051
$29.051
25
$2.72118
$68.0295
50
$2.4187
$120.935
100
$2.366165
$236.6165
250
$2.182112
$545.528
500
$1.971782
$985.891
1000
$1.748304
$1748.304
5000
$1.643139
$8215.695
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |