TE Connectivity ENTRELEC
Producto No:
1SNK705211R0000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AUT SNK PI-SPRING
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.98
$7.98
10
$6.2947
$62.947
25
$5.98728
$149.682
50
$5.43457
$271.7285
100
$5.21968
$521.968
250
$4.6056
$1151.4
500
$4.29856
$2149.28
1000
$3.99152
$3991.52
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2; Connected |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK7 |