Panjit International Inc.
Producto No:
1SS388_R1_00001
Fabricante:
Paquete:
SOD-523
Lote:
-
Descripción:
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.171
$0.171
10
$0.1235
$1.235
100
$0.0665
$6.65
500
$0.052231
$26.1155
1000
$0.036271
$36.271
2000
$0.030048
$60.096
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 18pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 10 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 600 mV @ 50 mA |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 125°C |
| Base Product Number | 1SS388 |