TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2007809-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
IMP100S,H,V4P10C,LG,OEW39,4.9
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.7845
$13.7845
10
$13.4976
$134.976
25
$13.1385
$328.4625
50
$12.49231
$624.6155
100
$11.271845
$1127.1845
250
$11.200044
$2800.011
500
$9.764138
$4882.069
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 12 |
| Number of Positions | 120 |
| Voltage Rating | 30V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 0.75A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Impact |
| Number of Columns | 10 |
| Connector Style | Impact, Guide Left |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.075" (1.91mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Layout, Typical | 80 Signal, 40 Ground |
| Base Product Number | 2007809 |