CNC Tech
Producto No:
21458-26-2-0500-0102-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 2COND 26AWG BLK/WHITE 25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.7545
$6.7545
2
$6.4125
$12.825
4
$6.129875
$24.5195
10
$5.7209
$57.209
20
$5.46915
$109.383
40
$5.186288
$207.45152
100
$4.872075
$487.2075
200
$4.620562
$924.1124
400
$4.400542
$1760.2168
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0150" (0.381mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 21458 |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7/0.0063" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black, White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.102" (2.59mm) |
| Number of Conductors | 2 |
| Base Product Number | 21458-26 |