TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2205118-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CA 150MM 16 POS. MOW-PB M-M VALU
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | - |
| Product Status | Obsolete |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | Micro-MaTch |
| Length | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Connector Type | Plug to PCB |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 2205118 |
| Cable Termination | IDC |