Keystone Electronics
Producto No:
2240
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BATT CONN SNAP 9V 1 CEL 8" LEADS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.064
$1.064
25
$0.98116
$24.529
100
$0.9595
$95.95
250
$0.900448
$225.112
500
$0.80199
$400.995
1000
$0.598253
$598.253
2500
$0.542602
$1356.505
5000
$0.500859
$2504.295
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Termination Style | Wire Leads - 8" (203.2mm) |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | - |
| Battery Cell Size | 9V |
| Height Above Board | - |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | 9V, Snap Connector |
| Series | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Connector, Snap |
| Package | Bulk |