Phoenix Contact
Producto No:
2315214
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INTERFACE MOD HDR 14POS 12-24AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$49.096
$49.096
10
$45.16395
$451.6395
50
$41.72799
$2086.3995
100
$39.764055
$3976.4055
250
$37.309388
$9327.347
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 60V |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Series | VARIOFACE, VIP |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 1.567" (39.80mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Positions / Poles | 14 |
| Package | Box |
| Control Side Connection | Rectangular, Male |
| Width | 2.579" (65.50mm) |