Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
2455RP-91000437
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERMOSTAT 90DEG C CYLINDER QC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.572
$22.572
10
$18.8062
$188.062
25
$16.65692
$416.423
100
$16.1196
$1611.96
500
$15.04496
$7522.48
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Current Rating - DC | - |
| Termination Style | Quick Connect |
| Tolerance | ±5.4°F (±3°C) |
| Circuit | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | 194°F (90°C) |
| Switching Cycles | - |
| Series | - |
| Reset Temperature | 167°F (75°C) |
| Package / Case | Cylinder with Mounting Flange |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Current Rating - AC | 10A (240V) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2455R |