TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
259012-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED 1.3UM ST STYLE STD.
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Connector Type | ST |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 2 V |
| Capacitance | 15 pF |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 150 mA |
| Wavelength | 1320nm |
| Base Product Number | 259012 |