Phoenix Contact
Producto No:
2702140
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PL-PL 16.4'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$109.25
$109.25
10
$100.51095
$1005.1095
50
$92.8625
$4643.125
100
$89.148
$8914.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | LMR 195 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | RP-SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 196.9" (5.0m) 16.4' |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Style | RP-SMA to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 5 GHz |