Phoenix Contact
Producto No:
2774237
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK DISCONN 14-30AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.1525
$15.1525
10
$14.73925
$147.3925
50
$13.775
$688.75
100
$12.673
$1267.3
250
$11.708712
$2927.178
500
$11.157769
$5578.8845
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 6 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 3 |
| Series | CLIPLINE DIKD |
| Current - UL | 15 A |
| Type | Disconnect, Feed Through |
| Disconnect Type | Open |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 250V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-30 AWG |