Heyco Products Corporation
Producto No:
2879
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
OCB 1093 BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.228
$0.228
5
$0.1938
$0.969
10
$0.1615
$1.615
25
$0.15238
$3.8095
50
$0.14573
$7.2865
100
$0.12958
$12.958
250
$0.123044
$30.761
500
$0.116584
$58.292
1000
$0.110105
$110.105
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.880" (22.35mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.093" (27.76mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |