Phoenix Contact
Producto No:
2963682
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LOAD MONITOR 2A 24V LOAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Current - Output | 2A |
| Voltage - Load | 24V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.856 lb (388.28 g) |
| Series | ELR |
| Type | Module |
| For Use With/Related Products | - |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Motor Type | AC Motor |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Interface | - |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Load Monitor |