Keystone Electronics
Producto No:
2996
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BATT RETAIN COIN 11.6MM 1CEL SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3515
$0.3515
25
$0.29982
$7.4955
100
$0.248045
$24.8045
250
$0.22857
$57.1425
500
$0.214776
$107.388
1000
$0.200992
$200.992
2500
$0.182618
$456.545
5000
$0.169984
$849.92
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 303, 357, G-13, LR44, MS76, SR44, PX76A, V313 |
| Battery Cell Size | Coin, 11.6mm |
| Height Above Board | 0.235" (5.97mm) |
| Mounting Type | PCB, Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Retainer |
| Series | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Retainer |
| Package | Bulk |