Nexperia USA Inc.
Producto No:
2PA1774QM,315
Fabricante:
Paquete:
SOT-883
Lote:
-
Descripción:
TRANS PNP 40V 0.1A SOT883
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.2394
$2.394
100
$0.12065
$12.065
500
$0.098458
$49.229
1000
$0.073046
$73.046
2000
$0.061456
$122.912
5000
$0.058758
$293.79
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 200mV @ 5mA, 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40 V |
| Supplier Device Package | SOT-883 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | SC-101, SOT-883 |
| Power - Max | 430 mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 1mA, 6V |
| Base Product Number | 2PA1774 |