Tensility International Corp
Producto No:
30-01252
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 2COND 20AWG BLACK 502'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$180.5665
$180.5665
25
$179.36456
$4484.114
50
$169.73422
$8486.711
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0157" (0.400mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyethylene (XLPE), Irradiated; Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | UL Style 4384 |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 502.0' (153.0m) |
| Conductor Insulation | - |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 21/0.0067" |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.142" (3.61mm) |
| Number of Conductors | 2 |