CNC Tech
Producto No:
302-28-14-GR-0250F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 14COND 0.05 GRAY 10'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.643
$5.643
3
$5.304164
$15.912492
5
$5.0407
$25.2035
10
$4.80225
$48.0225
25
$4.51212
$112.803
50
$4.27462
$213.731
100
$4.08994
$408.994
250
$3.826106
$956.5265
500
$3.641369
$1820.6845
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Ratings | UL Style 2651 |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | - |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | 0.700" (17.78mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Number of Conductors | 14 |
| Base Product Number | 302-28 |