Phoenix Contact
Producto No:
3044173
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK GROUND 6-20 AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.7545
$6.7545
10
$6.5664
$65.664
50
$6.137
$306.85
100
$5.64604
$564.604
250
$5.21645
$1304.1125
500
$4.971008
$2485.504
1000
$4.664158
$4664.158
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 10.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 57 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE UT |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-16mm² |
| Voltage - IEC | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-20 AWG |