CNC Tech
Producto No:
3099-18-1-0500-004-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 18AWG RED 250'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$89.5755
$89.5755
2
$85.47625
$170.9525
4
$81.38175
$325.527
10
$76.2641
$762.641
20
$72.169125
$1443.3825
40
$69.097775
$2763.911
100
$66.53857
$6653.857
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 3099 |
| Series | - |
| Length | 250.0' (76.2m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 34/0.0071" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Red |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.112" (2.84mm) |
| Base Product Number | 3099-18 |