CNC Tech
Producto No:
3132-18-1-0500-002-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.3905
$11.3905
2
$10.83475
$21.6695
4
$10.338375
$41.3535
10
$9.6748
$96.748
20
$9.23305
$184.661
40
$8.790588
$351.62352
100
$8.237735
$823.7735
200
$7.795462
$1559.0924
400
$7.463751
$2985.5004
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 34/0.0071" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.079" (2.01mm) |
| Base Product Number | 3132-18 |