CNC Tech
Producto No:
3132-22-1-0500-005-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.775
$13.775
2
$13.0815
$26.163
5
$12.2569
$61.2845
10
$11.6375
$116.375
20
$11.0865
$221.73
50
$10.39813
$519.9065
100
$9.916005
$991.6005
200
$9.433975
$1886.795
500
$8.952021
$4476.0105
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 22/0.0055" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.063" (1.60mm) |
| Base Product Number | 3132-22 |