CNC Tech
Producto No:
3132-22-1-0500-011-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG GRN/YEL FEET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 22/0.0055" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Green, Yellow |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.063" (1.60mm) |
| Spool Size | 500.0' (152.4m) |
| Base Product Number | 3132-22 |