Qualtek
Producto No:
318002-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CORD 18AWG 320C14 - C13 3.25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.2225
$6.2225
10
$5.6297
$56.297
25
$5.31886
$132.9715
50
$5.1889
$259.445
100
$4.92955
$492.955
250
$4.410622
$1102.6555
500
$4.151177
$2075.5885
1000
$3.632287
$3632.287
2500
$3.450666
$8626.665
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.25' (990.6mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Qualtek |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SVT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 318002 |