CNC Tech
Producto No:
3239-24-1-0500-001-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.298
$10.298
2
$9.79925
$19.5985
4
$9.348
$37.392
10
$8.7476
$87.476
20
$8.34765
$166.953
40
$7.9477
$317.908
100
$7.447905
$744.7905
200
$7.048002
$1409.6004
400
$6.748116
$2699.2464
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.025" (0.63mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | UL Style 3239 |
| Series | - |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 3000V |
| Conductor Strand | 11/0.0063" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.075" (1.90mm) |
| Base Product Number | 3239-24 |