Curtis Industries
Producto No:
325211-14-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.325"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.4405
$10.4405
10
$8.94045
$89.4045
25
$8.53214
$213.3035
50
$7.66992
$383.496
100
$7.261515
$726.1515
250
$6.580726
$1645.1815
500
$6.126892
$3063.446
1000
$5.786507
$5786.507
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Terminal Screw Material | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel; Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 32500 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Circuits | 14 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 14 |
| Base Product Number | 325211 |