Rosenberger
Producto No:
32K107-307L5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SMA JACK STR 50OHM SOLDER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$23.997
$23.997
10
$21.01495
$210.1495
25
$20.10732
$502.683
50
$19.45866
$972.933
100
$18.81
$1881
250
$17.772258
$4443.0645
500
$17.253349
$8626.6745
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 480 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-142B |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 32K107 |