Mill-Max Manufacturing Corp.
Producto No:
3325-1-00-15-00-00-03-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.20425
$2.0425
25
$0.18164
$4.541
50
$0.16948
$8.474
100
$0.157415
$15.7415
250
$0.13927
$34.8175
500
$0.13319
$66.595
1000
$0.108984
$108.984
2500
$0.099902
$249.755
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.025" (0.64mm) Dia |
| Terminal Type | Single Post |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Length - Above Flange | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3325 |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | - |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.025" (0.64mm) Dia |
| Terminal Style | Smooth |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3325-1 |