3M
Producto No:
3365/06 300SF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 6COND 0.05 GRAY 25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.4905
$9.4905
5
$7.866
$39.33
10
$7.23045
$72.3045
25
$6.48546
$162.1365
50
$5.96106
$298.053
100
$5.464305
$546.4305
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Ratings | UL Style 2651 |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3365 |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Ribbon Width | 0.300" (7.62mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 6 |