Keystone Electronics
Producto No:
3521
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE CLIP CARTRIDGE 15A PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.266
$0.266
25
$0.2147
$5.3675
100
$0.17442
$17.442
250
$0.154242
$38.5605
500
$0.147554
$73.777
1000
$0.120726
$120.726
2500
$0.110666
$276.665
5000
$0.107312
$536.56
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |