Keystone Electronics
Producto No:
3622
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE CLIP CARTRIDGE 10A SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.266
$0.266
25
$0.21394
$5.3485
100
$0.174705
$17.4705
250
$0.156826
$39.2065
500
$0.14972
$74.86
1000
$0.124764
$124.764
2500
$0.114066
$285.165
5000
$0.106932
$534.66
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | - |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |