3M
Producto No:
3659/09 100SF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 9COND 0.05 BLACK 5'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.295
$15.295
5
$12.5115
$62.5575
10
$9.7318
$97.318
25
$8.34138
$208.5345
50
$7.78525
$389.2625
100
$7.229215
$722.9215
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | - |
| Ratings | UL Style 20267 |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3659 |
| Length | 5.0' (1.52m) |
| Ribbon Width | 0.402" (10.20mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 9 |