3M
Producto No:
3659/37SF 300
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 37COND 0.05 BLACK 10'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$33.3735
$33.3735
5
$27.5253
$137.6265
10
$25.2111
$252.111
25
$22.53172
$563.293
50
$20.70487
$1035.2435
100
$18.877925
$1887.7925
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | - |
| Ratings | UL Style 20267 |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3659 |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | 1.800" (45.72mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Zippable |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 37 |