GC Electronics
Producto No:
38-1022-12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LAMP NEON RED 12V PNL MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Type | Incandescent |
| Voltage | 12V ~ 14V |
| Mfr | GC Electronics |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Rectangle |
| Current | - |
| Lens Size | 10.67mm x 20.57mm |