Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
381LQ392M050J012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.3985
$4.3985
10
$3.95675
$39.5675
50
$3.42912
$171.456
100
$2.989555
$298.9555
500
$2.461963
$1230.9815
1000
$2.286108
$2286.108
2500
$2.242142
$5605.355
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.2 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 106mOhm @ 120Hz |
| Series | 381LQ |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.53 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3900 µF |
| Package | Bulk |