Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
381LX332M050H012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.7525
$3.7525
10
$3.0229
$30.229
50
$2.5992
$129.96
100
$2.35752
$235.752
500
$1.753016
$876.508
1000
$1.63211
$1632.11
2500
$1.571661
$3929.1525
5000
$1.541432
$7707.16
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 381LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |