Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
383LX122M350N062
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.024
$17.024
10
$16.1709
$161.709
50
$13.6173
$680.865
100
$12.7661
$1276.61
500
$11.319326
$5659.663
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.559" (65.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.2 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 207mOhm |
| Series | 383LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.5 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1200 µF |
| Package | Bulk |