Laird Thermal Systems, Inc.
Producto No:
387000899
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 85W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Series | Tunnel |
| Fan Location | Cold Side / Warm Side |
| Voltage | 24 V |
| Dimensions - Overall | 248mm L x 82.5mm W x 153.5mm H |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Heat Transfer Type | Air to Air |
| Package | Box |
| Power - Cooling | 85 W |
| Product Status | Active |
| Current | 4.2 A |
| Weight | 5.5 lbs (2.5 kg) |