3M (TC)
Producto No:
3M AB5010 1.03" X 15M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF EMI ABSORB SHEET 49.21'X1.03"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 71°F (21°C) |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Thickness - Overall | 0.004" (0.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 49.210' (15.00m) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 1.030" (26.16mm) |
| Adhesive | Acrylic, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Non-Conductive |
| Base Product Number | AB5010 |