Carling Technologies
Producto No:
3MN-SP7-P1-B6-M6RE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.4885
$6.4885
10
$5.8425
$58.425
25
$5.54914
$138.7285
50
$5.3143
$265.715
100
$5.13817
$513.817
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 3MN |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Carling Technologies |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3MN-SP7 |
| Color - Actuator/Cap | White |