Siemens
Producto No:
3RH21311KB40
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
COUPLING RELAY 3NO+1NC DC 24V SC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$115.52
$115.52
10
$109.1018
$1091.018
25
$102.68398
$2567.0995
50
$96.26616
$4813.308
100
$89.848435
$8984.8435
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Coil Power | 2.8W |
| Switching Voltage | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Coil Current | 116.7 mA |
| Coil Resistance | 205.7Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 3PST-NO (3 Form A) |
| Series | 3RH2 |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Siemens |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Features | Auxiliary Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3RH21311 |