Keystone Electronics
Producto No:
4245
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE BLOCK CARTRIDGE 15A PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.0995
$2.0995
25
$1.78524
$44.631
100
$1.629915
$162.9915
250
$1.474666
$368.6665
500
$1.358253
$679.1265
1000
$1.164206
$1164.206
2500
$1.086591
$2716.4775
5000
$1.03227
$5161.35
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | PC Pin |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |