Laird Thermal Systems, Inc.
Producto No:
43700000109000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 244W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Series | Outdoor Cooler |
| Fan Location | Cold Side / Warm Side |
| Voltage | 48 V |
| Dimensions - Overall | 400mm L x 153mm W x 204mm H |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Heat Transfer Type | Air to Air |
| Package | Bulk |
| Power - Cooling | 244 W |
| Product Status | Active |
| Current | 6.1 A |
| Weight | 14 lbs (6.4 kg) |