EAO
Producto No:
45-1131.2160.000.101
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 500V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.4815
$24.4815
250
$23.960976
$5990.244
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 45 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 500 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 45-1131 |
| Color - Actuator/Cap | Blue |