3M
Producto No:
45112-010030-3749/12-D-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
DBL END CBL ASY 12POS SKT 3"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.058
$11.058
10
$10.5773
$105.773
50
$9.13482
$456.741
100
$8.894375
$889.4375
250
$7.932842
$1983.2105
500
$7.452085
$3726.0425
1000
$6.586682
$6586.682
2500
$6.250136
$15625.34
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | 451 |
| Length | 0.250' (76.20mm, 3.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | 3M |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 45112 |
| Cable Termination | IDC |